Contact

Vragen? Neem contact met ons op.

Heb je een algemene vraag? Stuur een e-mail naar info@digitaliseringsimpulsonderwijs.nl

Vragen vanuit de pers kunnen gestuurd worden naar de communicatieadviseur: charlotte.heystek@surf.nl

Contactpersonen instellingen

De liaisons zijn de eerste aanspreekpunten voor hun achterban. Onderstaande personen zijn vertegenwoordigd in het programmateam van Digitaliseringsimpuls Onderwijs. Stuur een van hen een e-mail als je een vraag hebt die jouw instelling aangaat.

Johanna de Groot, Liaison SURF: johanna.degroot@surf.nl
Elsbeth Vonkeman, Liaison Vereniging Hogescholen: vonkeman@vh.nl
Anne-Roos Renkema, Liaison Universiteiten van Nederland: renkema@unl.nl
Manon Geven Liaison, MBO Raad: m.geven@mboraad.nl

Coördinatieteams

Heb je een specifieke vraag over de kennisinfrastructuur, de ict-infrastructuur of de transformatiehubs? Neem dan contact op met de coördinatieteams.

Ict-infrastructuur
Corno Vromans: corno.vromans@surf.nl
Femke Morsch: femke.morsch@surf.nl

Kennisinfrastructuur
Esther van der Linde: esther.vanderlinde@surf.nl
Nynke Kruiderink: nynke.kruiderink@surf.nl

Transformatiehub Digitale leermiddelen
Kirsten Veelo: kirsten.veelo@surf.nl
Imane Oulali: i.oulali@mboraad.nl

Transformatiehub Wendbaar en efficiënt georganiseerd onderwijs
Paul den Hertog: paul.denhertog@surf.nl
Ulrike Wild: ulrike.wild@wur.nl